تور ترابزون

تور ترابزون

تور ترابزون ترکیه از جمله تورهای زمینی است که مسافران ایرانی از آن استقبال خوبی داشته اند. اگر به دنبال سفری با هزینه کم و مقصدی بینظیر از نظر محیط طبیعی هستید بی شک ترابزون می تواند بهترین انتخاب شما باشد. این شهر در شما شرقی کشور ترکیه با داشتن تمامی جاذبه های طبیعی از جمله دریا، دریاچه، جنگل، رودخانه، موزه، کوهستان، دشت و چشمه پاسخگوی هر نوع گردشگری خواهد بود. این شهر از قدیم از شهرت زیادی برخوردار بوده است و دلیل این شهرت قرار گرفتن این شهر در راه ابریشم است.

این سفر معمولا به شکل زمینی و از مرز بازرگان انجام می گیرد. البته برای سفر به شکل هوایی باید به شهر هایی مثل آنکارا و یا استانبول بروید. که البته هزینه سفر مقدار قابل توجهی افزایش میابد. پیشنهاد میکنیم برای سفر این مقصد راه زمینی را انتخاب کنید تا از مناظر زیبای راه استفاده کامل را ببرید. آژانس های مسافرتی خیلی زیادی خدمات سفر به این شهر را ارائه نمی دهند بهتر است که با این شرکت ها قبل از سفر مشاوره کامل را انجام دهید.

بعضی از گردشگرا برای سفر از ماشین شخصی خود استفاده می کنند، با توجه به فاصله 580 کیلومتری این شهر از مرز بازرگان هزینه های ماشین و بنزین را محاسبه کنید و ارزانترین وسیله را برای سفر خود انتخاب کنید.

گشت های آپشنال این تور شمال بازید از دریاچه توریستی اوزون گل، بازدید از ویلای آتاترک، بازدید از موزه و مسجد ایاصوفیا، بازدید از کارخانه چای، بازدید از مرکز خرید جواهیر و فروم است.

قیمت تور

هزینه سفر برای هتل 3 ستاره ساحلی 1900000 تومان

هزینه سفر برای هتل 4 ستاره مرکز شهر 2080000 تومان

اطلاعات ضروری که برای سفر به این مقصد نیاز است را به طور خلاصه برای شما شرح خواهیم داد. داشتن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار نیاز اولیه هر سفری به خارج از خاک کشور است. به دلیل طولانی بودن مسیر در شب بهتر است کمی خوراکی و شام مختصر به همراه داشته باشید.

 

30 اکتبر, 2018